www.katakomby.cz

Katakomby Klatovy

Aktuálně

NabídkaZpět

Karel Nováček fotí Barokní jezuitské Klatovy

Barokní jezuitské Klatovy 2016

03. 05. 2016

Již minulý týden jsme na našem facebooku zveřejnili výběr fotografií z letošních Barokních jezuitských Klatov od Karla Nováčka. Slíbil jsem tehdy, že ještě další fotografie dodáme, roztřídené do „kategorií“. Dnes Kája Nováček, který fotí Barokní jezuitské Klatovy již léta, rád a výborně, dodal komplet fotogalerii letošního ročníku.

Nakonec jsme se rozhodli, že nebudeme dělat „žádný předvýběr“, že žádné fotografie (jež Kája připravil) si nenecháme jen pro sebe. Všechny fotografie, řazeny chronologicky, nyní publikujeme. Snad se nikdo nebude zlobit, že mu „to na některé z fotografií třeba méně sluší“ (když na jiné naopak velmi).

Zdá se mi, že fotogalerie nejen ilustruje průběh celého víkendu, ale že zachycuje i atmosféru tohoto mimořádného setkání. Některé z fotografií již dnes mají svůj „historický punc“ – což je ve vztahu k projektu, jehož základem je historická konference, skvělé. Jen pro nezasvěcené – svoji poslední nedělní „biskupskou“ mši sloužil pan biskup Radkovský právě v Klatovech 24. 4. – tj. na sv. Jiří – i fotky z této události obsahuje naše fotogalerie.

Václav Chroust

Fotogalerie

 

Velikost textu: K K K

Aktuálně

více...
Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ – Zachovejte licenci 4.0, Mezinárodní License
Stanislav Haviar (návrh & správa stránek) | Občanské sdružení Klatovské katakomby (obsah) | Karel Nováček (foto)
2017